تبليغات X

تعمیرات لوازم خانگی
کلیک ویو
لباس پرستاری
نظافت منزل
خرید فولاد
تشک رویا
سایت ایران ملک
سایت گمیابی
نمایندگی تعمیرات بوش
تعمیرات لباسشویی بوش
نمایندگی ادکلن اسمارت تهران
عطر و ادکلن برند کالکشن
دانلود تحقیق
دانلود مقاله
دانلود جزوه
دانلود پیشینه تحقیق
دانلود مقاله و تحقیق
دانلود طرح های توجیهی
دانلود بهترین مقالات
دانلود مقاله رایگان
دانلود مقاله
دانلود بهترین مقالات
دانلود تحقیق

ترمیم مو طبیعی

کلینیک تقویت ابرو

ترمیم مو طبیعی

روش های کاشت ابروی زنان

کاشت ابروی زنان نتایج فوق العاده ای را به دنبال خواهد داشت به همین دلیل در حال حاضر بسیاری از افراد تصمیم میگیرند به جای استفاده از روش های موقت به استفاده از روش های پیوند ابرو بپردازند. بهتر است بدانید در حال حاضر روش های کاشت ابرو به شدت گسترش پیدا کرده اند و همین باعث شده است تا افرادی که از این روش ها استفاده میکنند در اکثر موارد شاهد عوارض خطرناکی نباشند.

روش sut در حال حاضر یکی از جدیدترین روش های کاشت ابرو میباشد که میتوان با استفاده از آن به ابروهایی پرپشت تر دست پیدا کرد. استفاده از این روش باعث میشود تا احتمال عوارض مختلف به شدت کاهش پیدا کند چون در روش sut از تیغ جراحی استفاده نخواهد شد. از میان روش های دیگر کاشت ابروی زنان میتوان به fut و fue اشاره کرد که در حال حاضر کاربرد خاص خود را دارند.

کاشت ابرو

روش های کاشت مژه در زنان

کاشت مژه در زنان در حال حاضر نتایج قابل توجهی به دنبال دارد و بسیاری از افراد میتوانند بدون نگرانی از عوارض روش های قدیمی شاهد آن باشند. بهتر است بدانید در حال حاضر روش fit جزء بهترین روش ها برای کاشت مژه به شمار میرود چون در این روش فولیکول ها به صورت دستی استخراج میشوند و متخصصان با استفاده از پانچ میتوانند به راحتی برداشت گرافت ها را انجام دهند.

با روش fit نمیتوان تعداد زیادی از فولیکول ها را در یک جلسه استخراج کرد به همین دلیل این روش برای کاشت مو چندان مناسب نخواهد بود اما در عوض میتوان با روش fit به راحتی کاشت مژه در زنان را انجام داد چون برای کاشت مژه نهایتا به 100 الی 200 تار مو نیاز خواهد بود و این باعث میشود روش fit برای اینکار روشی مناسب به شمار آید.

کاشت مزه

روش های کاشت مو در زنان

برای کاشت مو در زنان میتوان از روش های جدید مانند sut , fue استفاده کرد. استفاده از روش های جدید و بدون جراحی باعث میشود تا فرد بتواند از نتایجی که به دست خواهد آمد رضایت بیشتری داشته باشد. بهتر است بدانید استفاده از این روش ها باعث کاهش عوارض احتمالی خواهد شد و فرد میتواند در مدت زمانی بسیار کوتاه تر شاهد پایان دوران نقاهت باشد.

کاشت مو در زنان امروزه بیشتر با دستگاه های اتوماتیک انجام میشود. با استفاده از دستگاه های اتوماتیک میتوان خط رویش طبیعی تری را نیز طراحی نمود به همین دلیل موهایی که با این دستگاه ها کاشته میشود به مراتب طبیعی تر خواهد بود اما باید بدانید که برای پیوند بانک موی ضعیف هنوز هم متخصصان مجبور خواهند بود از روش های قدیمی مانند fut که روش جراحی است، استفاده کنند.

کاشت مو

منبع : کلینیک کاشت ابرو طب هیر


برچسب ها : کاشت ابرو ،کاشت مو،کاشت مژه،هزینه کاشت مو،هزینه کاشت ابرو،هزینه کاشت مژه ,
+ نوشته شده در چهارشنبه 28 فروردين 1398ساعت 9:55 توسط mahya shirazi | | تعداد بازدید : 19